1 2 3
Опришківські школярі на екскурсії в м. Полтаві Друкувати Написати листа
П'ятниця, 12 травня 2017 08:46

Учні Опришківської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів відвідали фотовиставку «Якби не війна», що проходила у  Полтавському краєзнавчому музеї  ім. В.Кричевського, перейнялися болем, страхіттям цієї жорстокої і несправедливої війни. З сльозами на очах діти переглянули художні портрети та світлини, прослухали  змістовну розповідь екскурсовода. А це історії про те, як війна скалічує людські тіла  та, водночас, звеличує душу.

146 Героїв, 122 історії, 8 блоків об’єднує  у  собі волонтерський фотопроект «Якби не війна». Це історії життя 97 звичайних людей, які живуть серед нас,  щодень зустрічають ранки, але з тривогою та нестерпним болем переживають ніч, тому що найбільше обстрілів здійснюються саме у нічний час.   А ще і про життя 25 небесних янголів, які віддали найцінніше, що в них було – життя за рідну Україну.

alt

alt

Під час екскурсії  у місто Полтаву школярі  побували  біля пам’ятника Івану Мазепі, Білої  альтанки («Ротонда дружби народів») – оригінальної пам'ятки у формі альтанки з колонадою. Цікава була оглядова екскурсія по місту. Учні відвідали храм Віри, Надії і Любові.  Вони передали Великодній  подарунок  (паски, мед, варення та згущене молоко)  для  дітей, що знаходяться на лікуванні у тубдиспанцері,  якими  опікується цей храм.

alt

Із задоволенням діти  активно відпочивали на льодовому катку.

Завершилася  екскурсія  відпочинком в  «Ігроленді» та відвідуваням Макдональдсу.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада