Про проведення конкурсу з визначення перевізників Друкувати Написати листа
П'ятниця, 12 травня 2017 08:31

Виконавчий комітет Глобинської міської ради оголошує конкурс на визначення перевізника для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування.

1. Організатор перевезень – виконавчий комітет Глобинської міської ради.

2. Об'єкти конкурсу:

№ об’єкта конкурсу

Номер і назва маршруту

Протяжність

Кількість автобусів

Режим, інтенсивність руху

Клас автобуса

Загальна пасажиромісткість

№2 «Остапа Вишні- Аграрна»

9,3 км

Щоденно з 7:00 до 19:00

( крім суботи, неділі) у звичайному режимі руху згідно графіку руху

не менше 25

№4 «Володимирівська-Свинокомплекс»

11 км

Щоденно з 7:00 до 21:00 у звичайному режимі руху  згідно графіку руху

не менше 40

№5 «Кільцевий (Центр)

13,75 км

Щоденно з 7:00 до 17:00

( крім суботи, неділі) у звичайному режимі руху,  згідно графіку руху

Не менше 25

3. Умови конкурсу:

Автомобільний перевізник повинен відповідати вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт», забезпечувати обов’язкове перевезення пільгових категорій громадян на маршрутах, мати досвід роботи, пов'язаний з перевезенням пасажирів, не менше одного року, мати резерв автобусів для заміни рухомого складу, що тимчасово вийшов із ладу.

У конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що винесено на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу.

До участі у конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які:

визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта господарювання;

подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію;

не відповідають вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;

передбачають використовувати на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів.

4 Для участі в конкурсі перевізник-претендент подає документи згідно з переліком визначеним п. 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України  №1081 від 03.12.2008 р., перелік є вичерпним.

5. Детальну інформацію про об’єкти конкурсу, вимоги до автомобільного перевізника та бланки документів (анкета, заява учасника конкурсу) можна отримати за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, буд. 285 з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 12:00 годин або на офіційному веб-сайті міської ради.

6.  Документи на конкурс приймаються до 17:00 години 1 червня 2017 року за адресою : м.Глобине, вул. Центральна, буд. 285

7.  Час проведення конкурсу – 14 червня 2017 року о 14:00 годині за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, буд. 285.

8. Розмір плати за участь у конкурсі становить 0 грн.

9.    Телефон для довідок – 28-3-14.