1 2 3
В цьому році розпочне роботу міський ЦНАП Друкувати Написати листа
Четвер, 04 травня 2017 07:31

3 травня 2017 року в приміщенні залу засідань Глобинської міської ради відбулося засідання робочої групи по створенню Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Глобинської міської ради. В  складі робочої групи заступник міського голови Олександр Артюшенко, він же – голова робочої групи, начальники відділів міськвиконкому: Володимир Бондарь, Олена Кошеленко та  Олена Лісняк, в.о. сільських старост громади Станіслав Живолуп, Ольга Козіна, Тетяна Садлівська, Тамара Кірян та спеціалісти виконавчого комітету: Тетяна Яременко,   Леніна Головенська і  Віталій Голушко.

Робота засідання проходила в режимі онлайн-конференції з представником шведської  міжнародної компанії SKL в Україні Наталією Сидоренко, яка в даний час перебуває в київському представництві іноземної компанії. Саме шведська компанія SKL надає грандову допомогу Глобинській громаді в  створенні       міського Центру надання адміністративних послуг. За повідомленням Наталії Сидоренко Глобинський ЦНАП віднесений до другої черги об’єктів цього спрямування, який має бути відкритий у вересні-жовтні 2017 року. Тож, часу для розхолодження немає. Разом з реконструкцією майбутнього приміщення Центру надання адміністративних послуг мають бути підготовлені і відповідні організаційні документи щодо діяльності цієї установи, формування його штату.

«Вже на цьому тижні має бути розміщене повідомлення в місцевій газеті «Зоря Придніпров’я», - інформував  присутніх та представника шведської  міжнародної компанії SKL  Олександр Артюшенко, - про оголошення конкурсу на посади працівників ЦНАПУ (адміністраторів) і,  в першу чергу, керівника цієї установи. Тож, по закінченню місячного терміну та результатів проведення конкурсу на кінець червня  цього року, є сподівання укомплектувати  штат ЦНАПу».

До початку роботи Центру надання адміністративних послуг необхідно підготувати, тобто,  навчити його працівників надавати якісні послуги. До речі, і цю функцію з навчання працівників  обіцяють забезпечити представники міжнародної компанії SKL.

В ході проведення робочого засідання розглянуті першочергові завдання, як по розробці відповідної документації (затвердження розпорядку роботи, переліку  адміністративних послуг, що будуть надаватися, затвердження посадових обов’язків і т.і.) так і по планах проведення робіт з реконструкції приміщення, їх термінах, закріпленню відповідальних осіб, благоустрою  прилеглої території.

alt

alt

Під час проведення засідання робочої групи зі створення міського ЦНАПУ

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада