1 2 3
Вшанували чорнобильців-ліквідаторів Друкувати Написати листа
Четвер, 27 квітня 2017 07:50

26 квітня 2017 року в м. Глобине відбулися заходи із вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС,  жителів Глобинської громади. Цього дня о 10 годині ранку біля пам’ятного знаку чорнобильцям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС зібралися керівники району та міської громади, працівники державних установ та підприємств міста, а також учасники ліквідації аварії на ЧАЕС. Під звуки державного гімну України розпочинається мітинг-реквієм приурочений до 31-роковин Чорнобильської трагедії. Зі словами вдячності та пошани до учасників ліквідації аварії, побажаннями їм миру, добра здоров’я та злагоди в родинах звертаються заступник голови Глобинської районної державної адміністрації Володимир Лісняк, голова районної ради Володимир Сьомін та Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

«З кожним роком все далі і далі в часі  той весняний день, коли ввесь світ була сколихнула звістка про страшну аварію на атомній станції в українському місті Чорнобиль, - відзначив в своєму виступі Стансілав Джусь, - та не меншає від того наша повага та пошана до тих, хто за жеребом долі був покликаний для ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Сьогодні, 31 років по тому,  ми зібралися, щоб вшанувати всіх,  хто жертвуючи своїм життям та здоров’ям,  брав участь в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Адже, серед тих,   хто в ті дні і місяці знаходився на різних роботах з ліквідації наслідків техногенної аварії,   були й жителі  нашої громади. Саме вам, учасники ліквідації аварії ми вдячні за те, що ви врятували українську землю та світ  від радіаційної біди.

Від себе особисто, від імені Глобинської міської ради запевняю вас,  що вашу самопожертву, ваш трудовий подвиг ми пам’ятаємо і прикладатимемо  зусилля, щоб  завжди йти назустріч у вирішенні проблем  чорнобильців та робити ваше життя комфортнішим. Знайте ми Вас шануємо поважаємо та гордимося,  що ви в нас такі є.

Щиро бажаю всім вам,  вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку та добробуту, благополуччя і миру на нашій багатостраждальній землі України».

Своїми спогадами про ті неспокійні часи, пов’язані з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС та участю в цих заходах жителів Глобинського району,  поділився перший голова Глобинської районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України» Анатолій Чугуй. Зокрема,  він відмітив, що доля двічі оминула Глобинщину від будівництва на її території атомної станції. Перший раз така електростанція, коли вдалося переконати про недостатність ресурсів та умов для її будівництва в районі с. Липове Глобинського району, була збудована саме в Чорнобилі, а іншого разу – вже у 80 роках минулого століття,  будівництво атомної станції розпочалося в Чигирині.

Настоятель Глобинської Свято-Пантелеймонівської церкви отець Сергій відправив молебень за учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, які жертвуючи своїм життям та здоров’ям, рятуючи Україну та світ від радіаційної стихії,  відійшли за межу вічності.

Присутні на мітингу-реквіємі поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку чорнобильцям-ліквідаторам. По закінченню заходу  учасники ліквідації аварії на ЧАЕС  зробили спільний знімок з керівники району та міста на згадку про цю подію.

alt

alt

Учасники мітингу-реквієму в м. Глобине,  приуроченому до 31-роковин Чорнобильської трагедії

alt

Слова вдячності та пошани на адресу учасників ліквідації аварії на ЧАЕС з уст керівників району та міста Глобине

alt

Своїми спогадами ділиться перший голова Глобинської районної організації ВГО "Союз Чорнобиль України" Анатолій Чугуй

alt

alt

Покладання квітів  до Памятного знака учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС

alt

Знімок на згадку глобинців- учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС  та керівників  Глобинського району і міста Глобине
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада