1 2 3
День відкритих дверей Друкувати Написати листа
Середа, 26 квітня 2017 08:40

21 квітня 2017 року в Глобинському дошкільному навчальному закладі  № 4 «Зірочка» був проведений  День відкритих дверей з  метою забезпечення єдиних вимог наступності сімейного та суспільного виховання, активного залучення родини до участі в навчально-виховному процесі, надання психолого-педагогічної допомоги батькам у справі розвитку, виховання та навчання їх дітей, пропаганді кращого педагогічного досвіду та більш ширшого доступу до інформації про діяльність  ДНЗ.

Упродовж Дня відкритих дверей батьки були активними учасниками проведених педагогами заходів з дітьми. Вихователі мали можливість поспілкуватися з батьками, дізнатися, які питання їх хвилюють, що дасть змогу скорегувати та запланувати різні форми роботи на наступний навчальний рік.

Відвідали заклад близько 80 родин. Найбільш зацікавленими виявилися  батьки дітей старшої групи №1 (вихователі Невмивака А.І., Кисельова Н.О.), старшої групи № 2 (вихователі Семенюк Н.В., Пікуль Ю.В.), середньої групи №1 (вихователі Коваленко Я.В., Солоха Т.М.).

alt

 Вихователі  старшої  групи №1 Невмивака А.І. та  Кисельова Н.О.   проводять розвагу «Українські вечорниці».

 alt

Інструктор з фізичної культури Мельникова Л.В. проводить  з дітьми  р ухливі, народні та спортивні ігри під час козацьких розваг.

 alt

 Кожна  батьківська родина, яка брала участь у святі «Від роду  до роду», підготовленому   вихователем  середньої групи №1 Коваленко Я.В.,  на добру згадку  отримала символічні сувеніри та нагороди.

 alt

 Батьки разом з дітьми показали вміння виготовляти родинне дерево з різних матеріалів.  Вироби стали  прикрасою залу в день проведення свята.

 

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада