1 2 3
Оголошення про проведення конкурсу Друкувати Написати листа
Вівторок, 25 квітня 2017 09:06

 Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконкому Глобинської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища архітектурна освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж організаційної і професійної роботи за фахом, на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах у сфері містобудування та архітектури не менше 3 років, володіння діловою українською мовою, вільне володіння ПК на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи,  витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копія паспорта, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресую : м. Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон: 24-7-30

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада