1 2 3
В літній період буде збільшено кошти на харчування дітей Друкувати Написати листа
Четвер, 20 квітня 2017 15:33

20 квітня 2017 року на своєму засіданні  члени виконкому Глобинської міської ради прийняли рішення про збільшення витрат на харчування дітей в дошкільних навчальних закладах громади в літній період.  Саме влітку збільшується асортимент поживних та корисних фруктів і овочів. Тож,  щоб їх включити до раціону харчування малят начальник відділу освіти міськвиконкому Олександр Іванченко звернувся до членів виконкому  з проханням надати дозвіл на збільшення на 10% витрат на харчування дітей в період з 1 червня по 31 серпня 2017 року. Ці кошти закладені в бюджет  відділу освіти, однак на їх використання потрібна згода виконкому.

Члени виконкому одноголосно підтримали таке рішення, одночасно надавши дозвіл і на продовження безкоштовного харчування в літній період  школярів 1-4 класів  та пільгових категорій учнів в пришкільних оздоровчих таборах.

При цьому слід зауважити, що збільшення видатків на харчування дітей в дитсадках влітку ні яким чином не відобразиться на батьківській платі. Адже доплата буде здійснюватися з міського бюджету.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада