1 2 3
Важливий об’єкт громади Друкувати Написати листа
Середа, 19 квітня 2017 13:54

З грудня 2017 року  тривають роботи з капітального ремонту та реконструкції приміщення дитячого садка в  с. Жуки Глобинської громади. На сьогодні це перший об’єкт на території нашої громади, який має повністю відповідати сучасним технологічним нормам   по термоізоляції будівлі  та внутрішньому облаштуванню і обладнанню.

Ці будівельні заходи забезпечать утеплення приміщення, економію енергоносіїв та створять комфортні умови для сільської малечі. З того приміщення, що було раніше, прохолодного,  вологого в холодну пору року, з відсутністю окремих обладнаних кімнат для занять малечі, постане сучасне приміщення  з усіма зручностями. Тому,   цей об’єкт постійно в центрі уваги керівництва Глобинської міської ради. 19 квітня 2017 року, щоб перевірити стан проведення робіт в с. Жуки прибув заступник міського голови Олександр Артюшенко, який оглянувши даний об’єкт   залишився задоволений якістю та  темпами проведення  робіт.

В даний час тривають роботи із  зовнішнього утеплення стін, ремонту стін, підлоги та  стель всередині  приміщення. Крім цього проведено заміну опалення з використанням сучасного обладнання, переобладнано систему водопостачання, обладнано приміщення під туалети, душові, пральні, кухонний блок. Вже влітку цього року всі роботи, які проводять спеціалісти-будівельники з ТОВ «Рембудлюкс»  з смт. Талаївка Чернігівської області (директор Дзюба В.І.) , які виграли тендер на проведення будівельно-ремонтних робіт, мають бути закінченні. «Тож, жуківській малечі  до новосілля залишилось чекати зовсім недовго, говорить Олександр Артюшенко, - раніше лише половина приміщення була пристосована до використання  під дитячий садок та й то умовно. В дошкільному закладі перебувала лише одна група малечі і зовсім маленькі дітлахи і трішки старші перебували разом. Тепер же після реконструкції приміщення будуть створені всі умови для розміщення двох вікових груп. А це зовсім інші умови для усестороннього та успішного  розвитку сільської малечі, які ні чим не відрізнятимуться від умов, які створені для   їх міських однолітків. Крім того,  з розширенням функцій дошкільного навчального закладу на селі з’являться і нові робочі місця. А головне, що це втілення тих задумів, які  стали можливі для жителів Жуків в зв’язку із створенням об’єднаної територіальної громади».

alt

alt

Такий вигляд приміщення дошкільного навчального закладу в с. Жуки має в даний час - тривають роботи з утеплення та оштукатурення стін із зовнішньої сторони

alt

alt

alt

Йдуть до закінчення   будівельні роботи і всередині приміщення Жуківського дошкільного навчального закладу
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада