1 2 3
Плуга перти - не горло дерти Друкувати Написати листа
Вівторок, 18 квітня 2017 14:47

Весна завжди гаряча пора для господарів. Не дивлячись на похолодання, що наступило цієї весни після Великодня,   працівникам глобинського комунального підприємства немає часу щоб розхолоджуватися. Зараз тривають активні роботи з благоустрою цвинтарів в нашому місті. Адже, поставлене завдання з розчищення від заростів Центрального, Мічурянського та Заводськогол цвинтарів міста. І якщо на двох попередніх такі роботи було розпочато ще в минулому році, то на заводському цвинтарі вони, практично, стартували з квітня 2017 року. Та зроблено вже чимало.  Вивезено сміття з окраїн цвинтаря, йдуть до закінчення роботи з очищення території цвинтарю від заростів минулорічних бур’янів та дикорослих кущів, з усіх сторін цвинтарю викопані ями для сміття та  непридатної поховальної атрибутики.


alt

alt

Працівники комунального господарства та особи,  задіяні від районного Центру служби зайнятості  на громадських роботах з розчищення території  Заводського цвинтарю від бурянів та зарослів

alt

Стара частина Заводського цвинтарю очищена від заростів бурянів та дикорослої парослі

alt

Яма  на  південно-східному розі   Заводського цвинтарю підготовлена комунальниками для складування сміття

alt

Інженер з благоустрою "ККП м. Глобине" Олег Клімов з працівником підприємства Віктором Євдокименко на території Заводського цвинтарю. За запевненнями інженера з благоустрою прилегла територія до цвинтарів з метою забезпечення підїзду і стоянки автотранспорту буде вирівняна та спланована.

Сьогодні частина працівників  комунального підприємства працює на Мічурянському цвинтарі, а більша частина тут – на Заводському цвинтарі, - говорить Олег Клімов, інженер з благоустрою «ККП м. Глобине», - та і взагалі наші працівники зараз трудяться, дійсно, як говорять, не покладаючи рук. В центрі міста два наших працівники зараз встановлюють  нові лавки на майданчику біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та стели з Героями Глобинщини, які вчинили героїчні подвиги під час Другої світової війни та проявили трудову доблесть в мирний час. Тепер тут,  в стороні від тротуару, що йде паралельно проїзній частині вулиці Центральної,  можна буде перепочити  або ж поспілкуватися із  друзями чи знайомими. Взагалі, вірю, що з часом у нашому   місті,  в різних його частинах, де є для цього відповідні передумови,  будуть створені зони для активного дозвілля  та відпочинку.

alt

Працівники комунального підприємства на встановленні лавок в Центральному сквері міста

alt

Нові зручні лавки і прикрасили Центральний сквер міста і стануть гарним місцем для відпочинку

Крім того, ряд працівників працює на прибиранні громадських місць Глобине. Отже в нас не має часу щоб розслаблятися – відразу після Великодних свят -  напружені робочі будні.

alt

alt

Працівники комунального підприємства на прибиранні територій громадських місць

І хочеться, ще зауважити: нам не потрібна слава досить завзятих чи надто працьовитих працівників. Але мабуть елементарної поваги  від жителів міста мої працівники заслуговують. Адже,  при мінімальній  заробітній платі, лише з минулого року отримавши,  вперше,  за стільки років,  спецодяг,  працівники комунального підприємства з благоустрою виконують  не завжди  приємну роботу, прибираючи стихійні сміттєзвалища, сміття та непотріб, яке безсоромно викидається окремими  жителями міста, де їм заманеться.  І при цьому багато хто з жителів міста дозволяє собі гудити комунальників за те,  що вони десь не допрацьовують. Ми готові вислухати і прийняти до відома будь-які зауваження чи пропозиції по організації роботи чи необхідності проведення тих чи інших заходів. Але коли це робиться чесно, відверто, від людей, яким, дійсно, не байдуже те,  в  якому ми місті живемо і  до чого кращого потрібно прагнути. Та, на жаль, є і не досить  порядні моменти.

Це,  коли деякі  особи, не розібравшись в суті того чи іншого факту голослівно заявляють про якісь ними виявлені порушення. Так недавно в мережі Інтернет одним з місцевих сайтів  було поширено викривлену  та неправдиву інформацію щодо того, що, нібито,  працівники комунального підприємства насмітили  на території, так званого «посьолка» в заводській частині міста. Комусь,  мабуть,  вигідно поширювати відверту, вибачте, брехню, при цьому таким писакам байдуже, що вони образили працівників комунального підприємства, які докладають своїх зусиль, щоб зробити наше місто кращим та, в першу чергу,   очистити його від сміття.

Тож, по суті даного факту. В цій частині міста постійно місцеві жителі створювали стихійне сміттєзвалище, підкидаючи сміття на пустир вздовж паркану колишньої території «Сільгосптехніки». Тож, прибравши в черговий раз цю територію від сміття – комунальники,  за погодженням з керівництвом міської ради, встановили  металевий контейнер для сміття. Замітьте, без укладання договорів, адже свої «кровні» місцеві жителі не хочуть платити за сміття. Куди краще його безкоштовно і безсоромно підкинути десь за межі своєї садиби. Тож, встановивши контейнер, вартість якого складає близько семи тисяч гривень, діючи собі у збиток, працівники комунального підприємства надіялись, що,  таким чином, жителі навколишніх садиб  будуть чемно складувати сміття та тверді побутові відходи до контейнеру. Та прибувши одного разу, щоб забрати сміття із контейнеру, комунальники були неприємно вражені. Якийсь «добродій» запалив сміття, що знаходилось  в ньому. Тож вигоряючи воно приводило в непридатність металевий контейнер. Щоб врятувати, хоча б те, що не вспіло на контейнері  піддатися дії високої температури, працівники «ККП м. Глобине» висипали його вміст поряд, забрали контейнер та про те, що трапилось повідомили  керівництву комунального підприємства. Були вжиті заходи до прибирання сміття та встановлення нового металевого контейнера на цьому ж місці – в надії, що більше подібних «диверсій» не буде. Та от оказія. Таким фактом  скористалися   спритні та не чемні «активісти». Які взяли та й ляп і виклали зі своїми коментарями в мережу Інтернет, що,  мовляв,  комунальники смітять.   Тобто,  що  змогли придумати, те й розмістили. Російському   сатрапу  Петру І приписують висловлювання «що кожному говорити не по писаному, щоб дурість кожного видно було». Воно то так. Та тільки зрозуміє розумний, а дурник піддакне…

Тож і залишається неприємний осадок від таких горе-«активістів». Та втім, як кажуть,  хтось  щось наперекір робить,  а караван іде. Тож переконаний, що працівники комунального підприємства і надалі продовжуватимуть робити добру справу на користь всієї глобинської громади не дивлячись ні на що та  ні на кого».

alt

alt

Місце прибране, інший контейнер встановлений. То в чому ж справа, чому було  облито брудом працівникіів комунального підприємства? Дійсно, така химера як совість, вона або є або її ж взагалі не має...

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада