1 2 3
У Глобинській громаді буде створено Центр надання адміністративних послуг Друкувати Написати листа
Вівторок, 11 квітня 2017 09:47

Саме таке рішення прийняли депутати Глобинської міської ради на своїй черговій 19 сесії І скликання, яка відбулася 6 квітня 2017 року. Крім того депутати прийняли Концепцію створення та розвитку Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Глобинської міської ради на 2017-2020 роки,  якою обґрунтували необхідність створення такого Центру та вимоги до організаційних засад його діяльності, фінансування та очікуваних результатів.

Основними завданнями діяльності Центру надання адміністративних послуг є забезпечення громадою повноважень з надання усіх адміністративних послуг, необхідним громадянам та суб’єктам господарювання, які делеговані або можуть  бути делеговані державою органам місцевого самоврядування; надання адміністративних послуг в комфортних умовах для обслуговування суб’єктів звернення та належними умовами для роботи посадових осіб Центру надання адміністративних послуг  та забезпечення доступних умов для отримання адміністративних послуг усіма мешканцями громади, в тому числі і шляхом відкриття територіальних підрозділів ЦНАП в адміністративних центрах колишніх сільських рад, інших найбільших населених пунктах шляхом створення віддалених місць для роботи адміністраторів, залучення старост до надання адміністративних послуг, впровадження інформаційних технологій.

Передбачається, що в приміщенні створеного ЦНАПу будуть  належні  комфортні умови для відвідувачів, як  для їх обслуговування, так і  очікування в разі потреби: наявність достатньої кількості меблів, офісної техніки та її програмного забезпечення, туалетної кімнати, банківського терміналу, а за можливості і –POS-терміналів на робочих місцях  адміністраторів, технічна можливість виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, здійснення електронних консультацій та можливості попереднього запису на прийом через Інтернет чи телефон, SMS-інформування про вирішення справи та інше.

Центр надання адміністративних послуг  виконкому Глобинської міської ради буде розміщуватися в приміщенні по вулиці Травневій, 4 м. Глобине. Найближчого часу розпочнуться будівельні роботи з реконструкції цього приміщення, які планується закінчити восени 2017 року. Штат ЦНАПу складатиметься з 8 одиниць. З яких 1- начальник, він же і адміністратор, тобто матиме змогу особисто надавати адміністративні послуги, 5 – адміністраторів, кур’єр та водій.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада