1 2 3
Страшна трагедія в одному із сіл громади Друкувати Написати листа
Вівторок, 11 квітня 2017 07:42

Внаслідок необережного поводження з вогнем    в побуті  ввечері 8 квітня 2017 року в житловому будинку в селі Пироги Глобинської громади сталася пожежа. Про виникнення пожежі в сусідньому будинку  о   21:00 годині  до служби порятунку   ДСНС в Полтавській області повідомили  жителі села Пирогів. При цьому, рідні власників будинку,  не лише викликали вогнеборців, а й намагаючись погасити пожежу та врятувати господарів,   самотужки витягли тіло одного із потерпілих, якого,  однак, врятувати не вдалось.

alt

Прибулі пожежники ліквідували пожежу о 22:15. Та під час гасіння пожежі   в будинку знайшли тіло ще одного загиблого. Загиблими виявилися 44-річний чоловік та його 36-річна співмешканка. Крім цього, вогнем знищено речі в будинку. За попередньою інформацією, причиною пожежі стала необережність під час куріння.

Такі пожежі, на жаль, періодично виникають в житловому секторі. І хоча кожний знає, що паління цигарок в будинку або ж квартирі часто приводить до виникнення пожежі, кожний безпечно надіється, що з ним такого не трапиться. Але від такої безпечності часто потерпають ні в чім не повинні близькі рідні   горе-смаліїв. Тож, в будь-якому випадку краще відмовитися від згубної звички  чим самовпевнено надіятися, що все буде добре.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада