1 2 3
Зустріч з представниками міжнародної компанії SKL International Друкувати Написати листа
Понеділок, 20 березня 2017 15:28

20 березня 2017 року в залі засідань Глобинської міської ради відбулася зустріч керівництва Глобинської міської ради, начальників відділів міськвиконкому  та в.о. старост громади з представниками  міжнародної компанії International SKL, які представляють в Україні проект U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування». Зокрема, в м. Глобине прибули менеджер пілотних проектів,  та експерт проекту U-LEAD Ольга Калініченко та інженер міжнародного проекту Олег Іваник.

Головна мета їх візиту – з’ясування питань,  пов’язаних із створенням міського  Центру надання адміністративних послуг жителям Глобинської громади. Представники міжнародного проекту  на місці ознайомились з приміщенням, яке планується  перебудувати  (реконструювати)  під майбутній ЦНАП, оглянули центр міста, побували в установах та органах управління району та міста. Під час зустрічі з представниками керівництва міської ради та виконкому, в.о. сільських старост громади,  Ольга Калініченко, звертаючись до присутніх, відмітила: «На жаль,  не вперше,  я стикаюся  з фактами,  коли для простих людей,  жителів громади, для задоволення їх запитів, щодо надання адміністративних та  соціальних послуг, виділяються пристосовані приміщення, які не зручні для користування, вже хоча б тому що вони розміщуються не на перших поверхах будівель ( Управління Пенсійного Фонду  України в Глобинському районі), в тісних приміщеннях з крутими,  не зручними сходами (Управління соціального захисту в Глобинському районі). В той же час,  як державні службовці районного рівня розміщуються в зручних, комфортних, як правило,  напівпустих приміщеннях ( приміщення Глобинської районної державної адміністрації). А це все від того, що управлінці до цього часу не зрозуміли, що вони працюють не для себе, не для своїх зручностей – а для обслуговування  людей, створення кращих умов для жителів громади. Влада повинна служити людям  і в цьому її основне призначення».

Тож, саме об’єднанні громади повинні створити таку систему  обслуговування людей, яка докорінно повинна відрізнятися від тих форм  спілкування з жителями територій, які збереглися ще від старих радянських часів. І справа, навіть,  не в тому який вигляд матиме приміщення, а в самому підході до організації надання послуг. В перспективі жителі громади повинні звертатися до Центру надання адміністративних послуг з будь-якого приводу (реєстрації місця проживання, шлюбу, отримання паспорта чи іншого документа, оформлення субсидій чи інших соціальних виплат, отримання довідок, реєстрації нерухомого майна та інших майнових прав, отримання комунальних послуг та інше) і якісно отримати такі послуги.

Також, Ольга Калініченко, повідомила присутнім, що участь в конкурсі на отримання міжнародного гранту на створення ЦНАПу подало заявок понад  80 об’єднаних  громад,  з яких було відібрано 12 заявок. І серед них і Глобинська громада.

В ході проведення зустрічі та обговорення питань,  пов’язаних з відкриттям ЦНАПу об’єднаної громади в місті Глобине,   активну участь брали заступник Глобинського міського голови Олександр Артюшенко, в.о. сільських старост Тамара Кір’ян,  Станіслав Живолуп, начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій виконкому Глобинської міської ради Володимир Бондарь.

Основним предметом обговорення було створення віддалених робочих місць адміністраторів міського ЦНАПу в центральних селах колишніх сільських рад, що об’єдналися в одну громаду з  Глобинською міською радою, з метою доступності надання адміністративних послуг, встановлення програмного забезпечення, форм навчання майбутніх адміністраторів Центру та інше.

По закінченню робочої наради  представники проекту U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» Ольга Калініченко та Олег Іваник  разом з заступником міського голови Олександром Артюшенко та начальником відділу міськвиконкому Володимиром Бондарем  ознайомилися з технічною документацією  по реконструкції приміщення по вулиці Травневій 4 в м. Глобине під створення міського ЦНАПу. Як заявила  Ольга Калініченко,  Центр надання адміністративних послуг   в місті Глобине повинен запрацювати вже в цьому році. Тож, виходячи з цього,  заплановані конкретні заходи по втіленні   проекту в життя.

alt

alt

alt

Під час проведення робочої зустрічі із створення Глобинського міського Центру надання адміністративних послуг

alt

alt

Під час ознайомлення з технічною документацією та обговорення питань реконструкції приміщення по вулиці Травневій, 4 в м. Глобине  представників  міжнародної компанії International SKL (проект U-LEAD component 2)  Ольги Калініченко та  Олега Іваника з представниками керівництва міської ради Олександром Артюшенко та Володимирем Бондарем 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада