1 2 3
Стався трагічний випадок Друкувати Написати листа
Понеділок, 20 березня 2017 11:57

У п’ятницю 17 березня 2017 року внаслідок трагічного випадку в м. Глобине загинув  33-річний  Сергій Миколайович  Карапиш, який працював інженером з благоустрою «ККП м. Глобине».

Для  комунального підприємства, для Глобинської громади це велика втрата, адже, за той час що Карапиш С.М. працював на  керівній посаді,   він встиг  зарекомендувати себе  відповідальним, вмілим та здібним організатором і виконавцем робіт з благоустрою нашого міста та Глобинської громади. Багато   позитивних змін в м. Глобине та селах громади  було здійснено за його безпосередньої  участі: благоустрій скверів, догляд за газонами та квітниками, обкошування та розчистка обочин центральних вулиць та гребель через річку Сухий Омельник, встановлення елементів благоустрою   та дорожніх знаків, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, благоустрій цвинтарів та ще чимало інших добрих справ на його рахунку. Він мав плани на майбутнє, турбувався за своїх підлеглих,  прагнув якісно і добросовісно виконувати всі  завдання,  які йому доручались до виконання.

Та,  на жаль,  його вже не має серед них. Висловлюємо співчуття  рідним, друзям, колегам по роботі Сергія Миколайовича Карапиша. Світла пам'ять  про його добрі справи надовго збережеться в серцях всіх,  хто його знав, кому доводилося з ним спілкуватися.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада