1 2 3
Конкурс юних екологів Друкувати Написати листа
П'ятниця, 17 березня 2017 09:03

Шлях до високої екологічної культури лежить через ефективну екологічну освіту і виховання, яка на порозі третього тисячоліття стала необхідною складовою гармонійного,  безпечного розвитку. Особлива роль в такому  вихованні належить учнівським екологічним бригадам, юним аматорам-захисникам природи.

10 березня 2017 року в Глобинському районному Будинку культури відбувся І (районний)  етап обласного -  конкурсу екологічних агітбригад та екологічних театрів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, в якому взяли участь тринадцять шкіл Глобинського району. Серед них 6 шкіл Глобинської міської ради. Тема  цьогорічного виступу: «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони».  Юні екологи розповіли про свій вклад у дослідження, поширення відповідної  інформації та закликали до збереження краси ландшафтів. За рішенням журі  I   місце  вибороли  команди   Бабичівська ЗОШ I – III ступенів та Градизької  ЗОШ I-II ступенів №2, II  місце  -  Глобинської  ЗОШ I-III ступенів №5, III   місце   -  Глобинської  гімназії №1 та Зубанівської  ЗОШ I-III ступенів. На зональний   огляд – конкурс  будуть  направлені агітбригади, що зайняли І місце.

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада