1 2 3
Глобинська громада пишається своїми юними талантами Друкувати Написати листа
Четвер, 16 березня 2017 15:01

Глобинська земля багата на талановитих   та здібних людей. Багато хто,  при цьому,  досягає успіхів та визнання своєю наполегливою працею та стараннями. Саме це стосується і талановитих глобинських дітлахів та молоді. Чимало з них знаходить своє захоплення в  поглибленому вивченні шкільних наук, занятті творчістю: малюванні, співу, хореографії або ж  віддають перевагу спорту.

В Глобинській громаді чимало школярів та молоді займається в хореографічних колективах, які здобули визнання та прихильність завдяки своїй чудовій виконавській майстерності. Далеко за межами громади відомі танцювальні колективи «Флорес», «Сузір’я», «Астарта-Зорецвіт», які не раз ставали переможцями різних фестивалів та конкурсів, як на обласному та всеукраїнському  рівні,  так   і  в міжнародних творчих змаганнях.

Хореографічний колектив  «Астарта-Зорецвіт» утримується завдяки меценатській   підтримці ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт»  (керівник, депутат Глобинської міської ради Юрій Мацак). На підприємстві  танцювальний колектив вважають своїм підшефним  та  сприяють його творчій діяльності. І  ця турбота про колектив юних танцюристів стала запорукою того, що  юні учасники цього колективу своєю майстерністю,  під керівництвом Василя Лазаренка,   здобули заслужене визнання.

А про  те, що це так,  свідчить хоча б той факт, що в серпні минулого року  танцювальний колектив «Астрта-Зорецвіт», беручи участь в Х Всеукраїнському благодійному фестивалі-конкурсі «Феєрія талантів Квітучої України»,  в рамках проекту «Безхмарне небо  для дітей»,  здобув нагороду лауреата першої премії та  став претендентом на перемогу та звання Гран-Прі. Але переможця повинно було визначити онлайн-голосування  українців, яке тривало два тижня. За його результатами саме танцювальний колектив «Астарти- Зорецвіт» виборов Гран-Прі!

Крім цього, переможці отримали сертифікат-знижку номіналом 5000 грн. на участь у ХХV Міжнародному фольклорному танцювальному та музичному фестивалі-змаганні «Празькі-зірки» у Празі, Чеська республіка, що проходитиме 27-30 березня 2017 року. Був і ще один  значний успіх учасників цього колективу. 21-22 жовтня 2016 року вони вибороли перше місце на Першому Всеукраїнському фестивалі «Мамина Сорочка»,  що проходив в місті Полтаві. А заодно з ним сертифікат на 1000 євро та двотижневу поїздку до Болгарії. А ще - вони постійні учасники святкових заходів у нашому місті та постійно своїми виступами приносять радість та позитивні емоції глядачам.

Тож,  побажаємо нашим юним танцюристам, юним глобинцям нових успіхів, нових звершень  та перемог. Їх успіхами та досягненнями по праву гордиться наша Глобинська громада.

alt

alt

Бігборд у центрі міста Глобине присвячений юним глобинським танцюристам

/під час підготовки цієї публікації використано дані із сайту - http://pzp.astartakiev.com/news/
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада