Відбулася робоча нарада Друкувати Написати листа
Середа, 15 березня 2017 15:14

Вже традиційно в приміщенні зали засідань Глобинської міської ради відбулася чергова щомісячна нарада   керівництва Глобинської міської ради та начальників  відділів та старших служб виконкому Глобинської міської ради. На ній було заслухано звіти про виконану роботу та перспективні плани роботи. За їх результатами прийняті відповідні висновки та рішення. Така організація роботи сприяє налагодженню

співпраці між відділами    міськвиконкому, посилює відповідальність працівників за виконання безпосередніх посадових обов’язків  та результати роботи.

Під час проведення робочої нараади