1 2 3
Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад Друкувати Написати листа
Понеділок, 13 березня 2017 17:13

13 березня 2017 року в приміщенні зали засідань Глобинської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури та художнього персоналу Глобинської громади.

Проводила його конкурсна комісія, створена наказом начальника органу управління закладів культури (відділ культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради).  В Ході конкурсу  проводилися   співбесіди з кожним кандидатом на   посаду  та  заслуховувалися  їх  плани  розвитку закладів культури на 1 та в перспективі на 5 років відповідно. Не дивлячись на те, що на   вакантні посади керівників закладів культури та художнього персоналу, практично,  по всіх закладах культури претендували особи, які і раніше займали ці посади та мали вже  досвід роботи, за виключенням  завідувача Борисівського сільського будинку культури, де ця посада лише була недавно введена в штатний розклад  та Бабичівського  сільського будинку культури,  де на посаду завідувача претендувало дві особи, - всі кандидати, без виключення,  хвилювалися. Адже,  чи не вперше за стільки часу,  їм необхідно було проаналізувати  напрямки своєї діяльності, продумати перспективи розвитку культурно-просвітницької роботи  своїх закладів та належним чином обґрунтувати їх.

Про результати   конкурсу та прийняте рішення конкурсною комісією буде повідомлено додатково.

alt

Хвилюються кандидати на посади керівників та художнього персоналу закладів культури громади в коридорі Глобинського міської ради чекаючи своєї черги на співбесіду та представлення власних проектів перспектив та напрямків діяльності закладів  культури

alt

Члени конкурсної комісії за роботою

alt

 Своє бачення розвитку Борисівського сільського будинку культури презентував кандидат на посаду кервіника  цього  закладу Володимир Підцерковний (на знімку справа, поруч з ним - голова конкурсної комісії Олександр Шайнога)

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада