1 2 3
Зустрічі з жителями громади Друкувати Написати листа
П'ятниця, 10 березня 2017 15:30

8 березня 2017 року,  по закінченню святкової програми в Опришківському сільському будинку культури,  приуроченої до Міжнародного дня прав жінок та миру,  Глобинський міський голова Станіслав Джусь мав нагоду поспілкуватися із жителями села Опришок. Міський голова   прозвітував про роботу Глобинської міської ради за минулий рік, поділився планами  соціально-економічного розвитку громади  на 2017 рік, зокрема, щодо ремонту доріг, будівництва електроосвітлення в їхньому селі та капітальної реконструкції Опришківської сільської амбулаторії, а,  також,  відповів на запитання жителів села. Їх , зокрема, турбувало те, що по центральній вулиці села, особливо в нічний час, рухаються великовантажні автомобілі, які руйнують дорожнє покриття, адже,  воно не розраховане на таку вагу автомобілів, що використовуються зараз. Також, жителі села піднімали  проблеми, щодо роботи місцевого відділення «Укрпошти»  та  про необхідність забезпечення  автобусного  сполучення між  Опришками   та   Глобине.

Відповідаючи на ці запитання,  міський голова Станіслав Джусь інформував про те, що робиться міською радою, щоб забезпечити,  наприклад, належне курсування автобуса між Опришками та Глобине. На сьогодні – це питання в компетенції Глобинської районної державної адміністрації. Міська рада вповноважена забезпечувати лише міські перевезення, а вже між селами громади – це міжміські перевезення і їх організацією повинна б займатися райдержадміністрація. Керівництво Глобинської міської ради зверталося з цього приводу до уповноваженого органу та, на жаль, на даний час   дане питання    залишається без вирішення

Тому,  міська рада діє у двох напрямках. Перший – на всіх рівнях керівники об’єднаних громад,  в тім числі і Глобинської міської громади,  звертаються до керівників держави, уряду, народних депутатів з проханням  надати повноваження щодо перевезення жителів громади між населеними пунктами до управління об’єднаних громад. І з цього приводу отримано запевнення, що такі повноваження об’єднаним  громадам  будуть надані. Інший - дбаючи вже про те, щоб знизити тарифи на перевезення, є наміри на придбання автобусів у власність громади та створення комунального автотранспортного підприємства. «Тож, переконаний, - запевнив Станіслав Джусь, - що ми знаходимося на правильному шляху і це болюче питання буде вирішено позитивно  на користь жителів громади».

Щодо незручностей,  які виникають коли жителі села, особливо, люди  похилого віку мають намір зайти по східцях до місцевого відділення «Укрпошти», відсутність там стільців для перепочинку тим, хто чекає своєї черги, то вирішити такі питання за рахунок місцевого бюджету не має можливості, але і тут міський голова пообіцяв допомогти.

alt

Глобинський міський голова Станіслав Джусь під час   звіту про роботу Глобинської міської ради перед жителями с. Опришок

alt

Житель Опришок звертається до очільника Глобинської громади з проханням надати сприяння в створенні належних умов під час перебування в місцевому приміщенні "Укрпошти"

Зранку 10 березня 2017 року міський голова Станіслав Джусь зустрівся  з трудовим колективом Устимівської дослідних станції рослинництва Інститут рослинництва ім. В.Я.Юрєва Національної Академії Аграрних наук. Присутніх на зустрічі працівників  дослідної станції він проінформував про соціально-економічний розвиток Глобинської об’єднаної громади  в 2016 році, ознайомив з планами розбудови громади на 2017 рік. В своєму звітові   міський голова зупинився на основних програмах, які були прийняті міської радою та які діють на даний час.

«Головне, що я прагну під час зустрічей з жителями нашої об’єднаної громади - це почути те, що хочуть жителі громади, яких вони прагнуть змін та які проблеми потребують свого першочергового вирішення,  - відмітив Станіслав Джусь,  звертаючись до працівників Устимівської дослідної станції,  - саме цій меті мають слугувати і наші зусилля спрямовані на самоорганізацію місцевого населення. Жителі населених пунктів за історично сформованими  місцевими особливостями – частинами сіл, або «кутками», які як правило,  мають ще й власні назви,  можуть  створювати свої саморганізовані об’єднання, обирати представника і через нього передавати  свої вимоги, прагнення, пропозиції, звернення до керівництва міської ради, для  враховання при розробці соціально-економічних планів розбудови та розвитку громади».

Розповів міський голова і про програму муніципальної підтримки ініціатив жителів громади  та відповів на запитання учасників зустрічі. Їх турбувало   автобусне сполучення з центром громади, підтримка  держави  об’єднаних громад, ремонт доріг, подальша доля приміщення колишньої  Устимівської школи,  стан первинної ланки медицини в їх селі,  реконструкція  вуличного освітлення. На всі ці запитання міський голова Станіслав Джусь дав вичерпні відповіді.

alt

alt

alt

Під час зустрічі міського голови Станіслава Джуся з трудовим колективом Устимівської дослідної станції

Цього ж дня відбулася зустріч очільника громади і з трудовим колективом Бабичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тут теж міський голова ознайомив учасників зустрічі із звітом про роботу Глобинської міської ради за минулий рік, поділився планами соціально-економічного розвитку громади на 2017 рік та відповів на ряд запитань, що надійшли до нього, як керівника громади.

Педагогів цікавили питання, яким чином буде забезпечуватися проведення оплати їх праці, хвилювало їх і те, хто ж очолить заклад культури в їх селі, адже декілька  осіб забажали стати кандидатами на посаду завідуючого Бабичівським  будинком культури  та внесено було звернення  щодо необхідності проведення ремонту  покрівлі  цегляної  автобусної зупинки біля с. Набережного.

Станіслав Джусь, відповідаючи на ці запитання,  пояснив педагогам, що держава приймаючи рішення про збільшення розмірів виплат педагогам, в той же час не внесла відповідних корективів у фінансування навчальних закладів. А тому,  тепер доплати, які повинні отримувати вчителі, мають покриватися за рахунок місцевого бюджету. А сума ця не мала і становить близько 2  млн. грн. Тому вирішити позитивно це питання можна буде по отриманню додаткових надходжень до бюджету. Але головне  такий   намір є. Тобто педагоги не забуті і питання повинне бути вирішені в наступному півріччі.  Щодо проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади керівника закладу культури в с. Бабичівці то переможцем стане той хто виявить більші фахові знання та запропонує конкурсній комісії ефективну та дієву   програму розвитку закладу на один рік та перспективу на п’ять років. Щодо ремонт покрівлі зупинки, то міський голова наголосив, що ці роботи не  потребують великих затрат і будуть виконані  за рахунок «ККП м. Глобине».

alt

alt

Під час зустрічі в Бабичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Такі зустрічі  керівництва з жителями громади сприяють більш тісній співпраці місцевої влади та населення у вирішенні актуальних проблем,  вироблені планів соціального економічного розвитку громади.


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада