1 2 3
Радилися працівники галузі культури ОТГ Друкувати Написати листа
П'ятниця, 10 березня 2017 11:40

2-3 березня 2017 року в м. Гадячі на базі Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського відбувся семінар для працівників культури новостворених об’єднаних територіальних громад Полтавської області.

У роботі семінару брали  участь: начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій, начальник відділу культури Гадяцької РДА Лариса Труш, директор Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського Анатолій  Насменчук Від Глобинської громади участь в цьому заході брав  начальник відділу культури, спорту, сім’ї та молоді Олександр Шайнога.

На порядку денному роботи цього семінару були  такі важливі питання підготовка кадрів для закладів культури об’єднаних територіальних громад, профорієнтаційна діяльність та безпосередній зв'язок з роботодавцями, перспективи та напрямки діяльності бібліотечної мережі.

alt

Франгмент з роботи семінару працівників культури  об’єднаних територіальних громад Полтавської області

І саме місце проведення цього семінару було обрано не випадково. Адже, як зазначив Геннадій Фасій «Навчання проводиться на базі саме цього коледжу, тому що це вищий навчальний заклад, який готує кадрів для нашої галузі». До відома учасників семінару також було доведено основні вимоги правового поля,  щодо діяльності закладів культури на теренах об’єднаних громад.

В свою чергу, Анатолій Насменчук, директор Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського, ознайомив присутніх з специфікою підготовки фахівців для закладів культури, які будуть працювати  в умовах децентралізації. Він зауважив, що випускники коледжу вже   підготовлені за новою моделлю спеціаліста. Також він звернув увагу керівників підрозділів на те, що з 2010 року на базі навчального закладу функціонує відділення підвищення кваліфікації працівників культури. Тут вже діючі фахівці новостворених ОТГ мають змогу отримати або удосконалити існуючі знання і навички, необхідні  для вирішення завдань професійної  діяльності у відповідності до сучасних вимог.

У підтримку сказаного, учасникам семінару провели екскурсію учбовими класами навчального закладу та ознайомили з творчими доробками студентів та викладачів різних спеціальностей. Не менш цінною в питання ознайомлення з досвідом впровадження окремих напрямків діяльності культурних закладів об’єднаних громад була і екскурсія до новоствореної Сергіївської громади Гадяцького району, де представники об’єднаних територіальних громад  Полтавщини мали змогу ознайомитися з діяльністю місцевих закладів культури. Крім того, цього ж дня було  переглянуто презентацію проекту створення освітньо-культурно-спортивного простору   на базі Омельницької ОТГ Кременчуцького району та  обряд Масниці, виконаний студентами та викладачами Гадяцького коледжу культури і мистецтв.

(В ході підготовки матеріалу використано  фото з сайту - http://www.adm-pl.gov.ua)

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада