1 2 3
Свято в Опришках Друкувати Написати листа
Четвер, 09 березня 2017 16:50

8 березня 2017 року в  с. Опришки в місцевому будинку культури відбулися святкові заходи приурочені до Міжнародного жіночого дня – Дня захисту прав жінок та миру. Щоб привітати  жінок, жителів цього села із їх святом, до місцевого закладу культури прибув міський голова Станіслав Джусь. Він та в.о. Опришківського сільського старости Тетяна Садлівська  звернулися з вітальними словами до присутніх в залі сільського будинку культури жительок села та побажали їм родинного затишку, добробуту, щасливої долі та всіляких гараздів. Далі святкову програму продовжили виступи учасників художньої самодіяльності Опришківського сільського будинку культури та приїжджих «артистів» - учасників танцювального колективу «Флорес» Глобинської дитячої школи мистецтв. Святкову програму вели ведучі житель села Опришок Литвиненко Олександр та вихователька місцевого дошкільного навчального закладу «Сонечко» - Ганна Пилипенко. До речі Олександр Литвиненко нещодавно повернувся із зони проведення АТО, де був в найгарячіших бойових місцях протистояння з російським агресором.


З уст ведучих звучали проникливі,  щирі та теплі слова  про жінку-берегиню, жінку-матір, єдину, наймудрішу, найщирішу та найкращу людину на землі. Їм милим, рідним,  чарівним,  коханим  жінкам цього дня дарували свої пісні місцеві талановиті виконавці: Наталія Мамон, Карачова Світлана, Віолета Хоменко, Микола Бугаєць та Галина Товченик. Присутні в залі вкотре змогли переконатися в талантах своїх односельчан. Так, наприклад,  Товченик Галина  продемонструвала і свій чудовий спів в дуеті з Бугайцем Миколою, і   виконання гуморески,    народних частівок, і  гру на гармошці. Не можна не захоплюватись і чарівним голосом Наталії Мамон. Теплими щирими оплесками зустрічали присутні в залі своїх улюбленців  учасників художнього самодіяльного колективу – Опришківського «лісапетного батальйону». Їх запальні танцювальні рухи та жарти викликали хвилі позитивних емоцій у своїх односельців. Щирими оплесками зустрічали опришківці   виступи юних танцюристів з Глобине – танцювального колективу «Флорес»  та танцювальні композиції учнів 6 класу Опришківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Разом з вихователями місцевого дошкільного закладу присутні в залі хвилювалися за виступ юних вихованців дитсадка, які тільки роблять свої перші кроки на такій великій сцені в рідному селі.

Всі хто цього дня був присутнім в залі Опришківського сільського будинку культури отримали багато позитивних емоцій та відчули справжній святковий настрій.

alt

Привітання зі святом від Глобинського міського голови Станіслава Джуся та в.о. Опришківського сільського старости Тетяни Садлівської

alt

alt

Глядачі

alt

Виступ Наталії Мамон

alt

Пісенний дарунок від Світлани Карачової

alt

Виступають найменші учасники святкової програми


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада