1 2 3
Свято трударів працею уславлених Друкувати Написати листа
Четвер, 09 березня 2017 10:23

Погожого весняного дня 5 березня 2017 року в приміщення Опришківського сільського будинку культури було гамірно та людно. Саме цього дня  тут відбулася зустріч  колишніх працівників тваринницької галузі, які раніше працювали в місцевому колгоспі  «Колос»  на молочнотоварній фермі. Щиро та тепло вітали одне одного колишні оператори машинного доїння, як тоді їх офіційно величали, а більш звично – доярки. Саме ці жіночки своєю  невтомною  працею  від зорі до зорі примножували добробут рідного колгоспу та багатства держави. Молочні ріки з колгоспних ферм  робили їх продукцію дешевою, якісною  та доступною для всього населення. На тендітних плечах жінок-доярок лежав тоді чималий об’єм робіт, в основному - ручної праці. В своїй справі вони, оператори  машинного  доїння,  були справжніми професіоналами, шанованими в  рідному  селі та колгоспі.

Тож і зараз, через десятиріччя  з того часу,   як відійшли в небуття колгоспні  ферми, щоб привітати славних трудівниць до  сільського клубу прибули і поважні гості – представники  місцевої влади та ПСПОВ «Колос».  Трудівників  ферми вітали  в.о. Опришківського сільського  старости Тетяна Садлівська, заступник директора ПСПОВ «Колос» Сергій Федченко, працівники сільського будинку культури Надія Сухарєва та Марина Зінченко. А ще для них цього дня лунали пісенні виступи талановитих землячок Наталії Мамон та Світлани Карачової.  Та мабуть найбільшою родзинкою цього дня був виступ самодіяльного колективу – «Опришківського лісапетного батальйону», який складається з колишніх доярок Світлани Шишковської, Софії Дидюк, Антонини Скрипніченко, Антонини Баранової, Тамари Рябенко та  Любові Бочківської.  Вони і сьогодні ще сповнені сил і енергії  та здатні дарувати людям радість,  хороший настрій своїми запальними танцями і дотепними жартами.

alt

Учасники Опришківського  "лісапетного батальйону"

Щасливі і радісні обличчя колишніх працівниць ферм говорили про те, що свято вдалося на славу. Учасники зустрічі ділилися спогадами, згадували свою молодість,   трудові будні та  щасливі миті їх життя. Серед  присутніх  було чимало «корифеїв доїльної справи» з багаторічним трудовим досвідом праці  на фермі. Серед них заслужені та авторитетні: Катерина Василівна Панасенко, Катерина Олексіївна Щербак, Раїса Іванівна Олексієнко, Любов Михайлівна Бочсковська, Катерина Лукична Женіленко, Ніна Данилівна Васенко та інші.

alt

В залі Опришківського сільського будинку культури під час проведення зустрічі з трудівниками ферм

Особливого колориту зустрічі додавало і те, що цей захід проходив напередодні Міжнародного жіночого дня прав жінок та миру. Тож всі вітання, які лунали на адресу трудівників ферм додавали їм святкового настрою, а головне, впевненості що їх не забули, що пам’ятають про їх нелегку працю. І особливої  поваги та слів вдячності заслуговує керівник ПСПОВ «Колос» Віктор Кузьмич Крюк, адже, саме він виступив головним меценатом проведення цього святкового заходу.

 В.о. Опришківського сільського старости Тетяна Садлівська

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада