1 2 3
Стипендії кращим учням громади Друкувати Написати листа
Вівторок, 07 березня 2017 11:07

6 березня 2017 року депутати   міської ради прийняли рішення про встановлення стипендій   Глобинської міської ради найбільш обдарованим  учням  загальноосвітніх навчальних закладів громади. Згідно Положення про призначення таких стипендій   стипендія  міської ради може виплачуватися учням 5-11 класів  навчальних закладів, що розміщуються на території громади. Призначатиметься стипендія учням закладів освіти громади, які за підсумками навчального року претендуватимуть на нагородження золотими і срібними медалями, похвальними листами та грамотами за успіхи в навчанні, переможцям  міських, районних, інтелектуальних конкурсів, обласних, Всеукраїнських і Міжнародних олімпіад  з базових дисциплін та Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів  протягом навчального року.

Основне мета запровадження таких стипендій  - це стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді та підвищення їх інтересу  до поглибленого  вивчення  базових, спеціальних  та фахових  дисциплін, участі в конкурсах, турнірах, олімпіадах.

Розмір стипендії  становить 300  грн.  Виплачуватиметься вона здібним та обдарованим учням за рахунок міського бюджету на протязі навчального року (з вересня по травень). Визначення стипендіатів проходитиме щорічно на конкурсній основі  конкурсною комісією, яка буде створюватися щоразу за наказом  відділу міськвиконкому. Засідання комісії має відбуватися до 10 червня. Отже перші стипендіати серед учнів шкіл громади будуть визначені   вже в червні цього року.

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада