1 2 3
Березневе зібрання депутатів Друкувати Написати листа
Вівторок, 07 березня 2017 10:08

6 березня 2017 року відбулася чергова сесія депутатів Глобинської міської ради. Цього разу  була одна з найкращих явок депутатів  за останні часи проведення сесій. 25 з 27 обраних виборцями представників  до цього форуму зібралися   весняного дня в залі засідань Глобинської міської ради.  Міський голова Станіслав Джусь розпочав сесію з приємної місії вітання жінок-депутатів  напередодні Міжнародного   дня   прав жінок  та миру.

Далі  до присутніх звернувся голова  Глобинської районної ради  Володимир Сьомін, який в свою чергу від імені районної ради та себе особисто привітав міського голову Станіслава Джуся   з днем його народження, що був напередодні.  В своєму вітальному слові очільник району подякував міському голові та депутатам за співпрацю у вирішенні  проблем,  які стосуються всіх жителів району та побажав і в подальшому тісної взаємодії між  Глобинською громадою та районною радою.

alt

Від імені депутатського корпусу Станіслава  Джуся  з   днем народження привітав міський депутат Юрій Мацак.

alt

В подальшому деякі  депутати почали висловлювати своє невдоволення коментарем міського голови Станіслава Джуся  причин їх неявки 2 березня 2017 року на засідання сесії.  На емоціях такі  звинувачення почали затягувати початок сесії. Та коли  депутат Юрій Мацак почав зачитувати повідомлення про бойкот сесії Глобинської міської ради, підготовлене прес-службою Громадського руху «За розвиток  і процвітання  «Глобинщини», а потім підійшов на засідання сесії міської ради і держслужбовець з Глобинської райдержадміністрації Володимир Молодчин - стало зрозуміло звідки вітер віє.

alt

Все ж виважена позиція міського депутата Юрія Мацака, його звернення до депутатів в якому він зазначив, що міським головою не вказано жодного прізвища депутата, якого він мав би намір образити, заява Станіслава Джуся  про його вибачення  перед депутатами, якщо дехто з них вважає, що він їх образив та звернення, що депутати повинні працювати на користь громади,   а не гратись як у Верховній Раді України в політику,  сприяли початку роботи вже безпосередньо сесії  міської ради. Всі депутати перейнялися відповідальністю перед виборцями за свою участь в роботі сесії. Адже,  від їх не участі в роботі сесій та не розгляду важливих питань з життєдіяльності громади  і звернень громадян, потерпають, в першу чергу,  виборці, які обрали їх для захисту  громадських інтересів.

Цього дня депутати розглянули важливі питання щодо соціально-економічного розвитку Глобинської громади, численні звернення жителів громади та юридичних осіб з найрізноманітніших питань. Варто відмітити, що під час роботи сесії було розглянуто 101 питання, які були внесені до порядку денного  березневої сесії  Глобинської міської ради.

alt

Депутати Глобинської міської ради за роботою 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада