Чому ж так? Або невеселий сільський фоторепортаж Друкувати Написати листа
П'ятниця, 03 березня 2017 15:05

Гарне та відоме на всю Україну село Устимівка, що на Глобинщині. Тут природна перлина,  створена людськими руками – Устимівський дендропарк. Саме звідси на ввесь світ пролунало  писемне слово туги та вічного смутку вимушених переселенців Феодосія Рогового у його «Святі останнього млива». Тут земля віковічних хліборобів, що люблять працю на землі, українську  пісню та свій рідний край.

Селяни дбають про своє рідне село, мріють про відремонтоване дорожнє покриття вулиць, дитячі та спортивні майданчики, благоустрій території села,  ремонт клубного закладу. З минулого року в їхньому селі вперше з’явився працівник комунального підприємства, який став старанно доглядати за узбіччями центральних вулиць села, громадськими місцями, здійснювати прибиранням та благоустрій території.

І як же боляче та образливо стало селянам – жителям села Устимівки, коли вони стали свідками   зневажливого та безсоромного відношення зі сторони працівників Глобинської філії ПАТ «Полтаваобленерго»  до громадського місця – території в центрі села поблизу Устимівського сільського будинку культури, де розміщується  пам’ятник воїнам-землякам, що загинули в роки Другої світової війни та неподалік – дитячий майданчик. А суть справи в тому, що працівники Глобинської філії ПАТ «Полтаваобленерго» нібито і намір дорий мали, і справу хорошу зробити мали – провести  заміну дерев’яних  електроопор на бетонні. Але  зробили це так, що крім осуду та зневаги  від жителів села за свої дії нічого  іншого не заслуговують.

А все через те, що не дивлячись на погодні умови, не обравши іншу можливість під’їзду до електрофор, що підлягали заміні (поряд проходить  під’їзний шлях шириною до 3 м.)   потужною  авто технікою проїхали прямо по зелених газонах, які так дбайливо доглядали селяни.

В результаті  газони понівечено, знищено трав’яний килим, залишено величезні колії та баюри. Впевнені, що у своєму власному дворі  чи дворі свого підприємства  працівники-електрики  так би не   вчинили.

Тож, зараз це місце має  неприглядний  та сумний вигляд. За даним фактом відповідальними працівниками виконкому Глобинської міської ради проводиться перевірка. Та постає лише одне запитання: чому так? Чому така черствість, байдужість та безгосподарність у відношенні до громадського майна, громадських місць?

Сліди "господарських" дій працівників Глобинської філії ПАТ "Полтаваобленерго"