1 2 3
Коли забуті передвиборчі обіцянки Друкувати Написати листа
Четвер, 02 березня 2017 14:54

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» зазначає, що депутат    місцевої    ради   як   представник   інтересів територіальної   громади,   виборців   свого   виборчого    округу зобов'язаний    виражати    і    захищати   інтереси   відповідної
територіальної громади та її частини -  виборців  свого  виборчого округу, виконувати їх   доручення в межах своїх повноважень, наданих законом,   брати   активну   участь у    здійсненні    місцевого самоврядування. Однією з форм такої роботи є участь депутата в роботі сесій органу місцевого самоврядування.

Та,  мабуть,  окремі депутати Глобинської міської ради не зовсім відповідально віднеслися до цього  обов’язку та своїх передвиборчих обіцянок. Саме цим можна пояснити той факт, що 2 березня 2017 року не змогла відбутися чергова сесія міської ради  через відсутність кворуму. При цьому більшість депутатів    не зовсім чемно віднеслись  і до своїх колег депутатів та  не повідомили про наявність у них поважних причин  своєї відсутності. Зрозуміло, що є різні обставини – хвороби, невідкладна виробнича потреба, нещасний випадок чи інше, але ж в наш час автоматизації та мобільності не повідомити про такі обставини, які виключають можливість участі в сесії, в першу чергу, говорить про почуття відповідальності депутата. Адже, під час виборів вони заявляли про себе,  як про найбільш активних та свідомих жителів громади, здатних належним чином представляти  інтереси  виборців,   а виходить,  що насправді це й не зовсім так.

На зазначений час відкриття роботи сесії прибуло лише 8 обранців, а після півгодинної перерви зібралося – 10.  Тож, прийнято рішення про перенесення роботи сесії на  13 годин  6 березня 2017 року.

2 березня 2017 року на засідання сесії прибули ті, хто завжди активно приймає участь в роботах сесій та відстоює інтереси жителів громади: Олександр Бугаєць, Валерій Ведмідь, Олександр Грищенко, Олексій Кошеленко, Зоя Кучугура, Юрій Мацак, Ібрагім Хакімов та Сергій Харченко.  Участь в роботі по проведенню сесії  були готові   взяти, також,  секретар міської ради  Світлана Лазаренко та міський голова Станіслав Джусь.

До речі,  цього дня мало бути розглянуте  - 101 питання. З яких 72 – звернення жителів громади.  Всі вони,  звісно, що залишилися без розгляду.

Найбільш відповідально віднеслися до інтересів виборців та проблем громади  депутати,  які представляють в міській раді Соціал-демократичну партію (колишня Партія простих людей Сергія Капліна)  та  Аграрну партію України. Масово похворіли та були зайняті більш важливими справами (не з’явився  жоден депутат  від політичних партій, представлених в міській раді) міські депутати від політичних сил – Політичної партії ВО «Батьківщина», Політичної партії ВО «Свобода», Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Радикальної партії Олега Ляшка та Політичної партії «Українське об’єднання патріотів -УКРОП». Тож, як говориться,  коментарії зайві. Та все ж надіємося, що в подальшому депутати   віднесуться до виконання взятих на себе обов’язків - представляти інтереси громади та виборців,   більш серйозно та відповідально.

 

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада