1 2 3
Розповідь про юну спортсменку Друкувати Написати листа
Середа, 01 березня 2017 10:06

Вперше я зустрів її    понад  2-ох років  тому на змаганнях міських школярів з настільного тенісу. Висока, струнка. Русяве  волосся,  миле личко,  а в очах - таїна. Обличчя  зосереджене. На ньому не відразу читається вир емоцій. Спокійна та стримана. Та за тенісним двобоєм, в легкоатлетичних змаганнях   відчувається її нестримна енергія, сильна воля, гострота думки, уміння концентруватися , вибухати, тиснути, дивувати, виводити з рівноваги суперниць, а головне – прагнення неодмінно перемагати.

Потім наше спілкування з Альоною Макієнко  почалося в міській школі №3, де вона навчалася у 8 класі.

Запам’ятався не один футбольний турнір серед шкіл району і міста, під час яких вона грала за свою рідну третю школу. Грала за хлопців і за дівчат. Ніякої зайвої метушні. Завжди впевнена в власних  силах. Вдало вибирає найбільш вигідну позицію, вчасно віддає  витончені паси, вміло діє в атаці й обороні. Завжди забиває вирішальні  для команди  голи. Лише   присутність її на спортивному майданчику додає команді шарму і впевненості, сил і віри в успіх. Мої глобинські гімназисти з 4-9 класів  дивувалися, що дівчина не просто грає  з відчайдухами-хлопцями, а грає вміло, без тіні зазнайства і пихи. Часто вражає її витривалість і оптимізм.

Перемагаючи чи то в тенісі, чи в футболі, чи в стрільбі, дівчина не виявляє надмірних емоцій, бо впевнена, що так  і має бути.

У рамках реалізації  державної програми «Рівний-рівному» учні Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3  неодноразово спілкувалися  з гімназистами, учнями Пустовійтівської, Пирогівської, Глобинської ЗОШ І-ІІ ступенів № 4. Було чимало цікавих змагань. І завжди Альона показувала найкращі результати. Не випадково її визнано «Кращим спортсменом 2016 року»  в своїй рідній школі. Без вагань готовий надати їй цього статусу і в межах міста та району. Адже зараз, навіть, важко перелічити всі її спортивні здобутки.

Спілкуючись з дев’ятикласницею  Альоною Макієнко, працюючи на уроках психології, все більше переконуюсь, що переді мною сильна й неординарна особистість. Вражає стабільне зростання її спортивної майстерності. Переконаний, що в її особі  маємо той тип спортсменки, яка здатна досягти значних спортивних вершин. Вона дуже схожа на наших уславлених біатлоністок, на Анну та Марію Музичук, великих українок, чемпіонок світу з шахів, на наших олімпійських чемпіонок, котрими пишається увесь світ.

Думаю, що при створенні належних умов,  Альона здатна стати відомою спортсменкою та прославити своїми успіхами рідний край та нашу Україну. Тож,  щиро бажаю їй в цьому успіхів.

alt

Юна спортсменка з Глобине Альона Макієнко


Педагог-психолог Василь Кольчугін

/подано із скороченнями, використано фото із соціальних мереж/

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада