1 2 3
Опришківські волейболісти здобули перемогу Друкувати Написати листа
Понеділок, 27 лютого 2017 16:16


В  суботу 25 лютого 2017 року в приміщення спортивного залу Опришківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  відбулися змагання з волейболу на Кубок спонсорів. Всього участь у цих змаганнях брали 4 волейбольні команди з міста Глобине, сіл Пироги, Опришки та Іванове Селище.

На відкриття змагань прибули начальник відділу культури, спорту сімї та молоді виконкому Глобинської міської ради Олександр Шайнога та голова районної організації Всеукраїнської федерації спортивного товариства «Колос» Сергій Мороз.

alt

Учасники спортивних змагань

В спортивній боротьбі перемогу цього дня святкували спортсмени з Опришок – волейбольна команда «Горизонт», які і здобули  головний приз – Кубок. В складі переможців вдало виступили  Олександр Новицький,  Олег Бугаєць, Микола Бугаєць, Євгеній Куценко, Сергій Ступас та Олександр Поліщук.

alt

alt

Миті змагань. У формі зеленого кольору команда переможців з с.Опришок -"Горизонт"

Переможці отримали також фінансову винагороду, яку для них підготували спонсори цих змагань: ПСПОВ «Колос» (керівник Віктор Крюк) , СФГ «Лариса» (голова Володимир Аврамчук) та СФГ «Бета» (голова Сергій Бугаєць). Тож,  дуже добре, що місцеві підприємці не залишаються байдужими до проблем розвитку спорту в їх рідному селі. До речі,  напередодні за кошти ПСПОВ «Колос» (керівник Віктор Крюк)  було придбано чудовий волейбольний м’яч вартістю 2 тис. грн., який було передано місцевим спортсменам-волейболістам.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада