1 2 3
Танцювальний колектив «Сузір’я» - «Золотий Чемпіон» Друкувати Написати листа
Понеділок, 27 лютого 2017 15:17

Суботнього дня 25 лютого 2017 року до міста Полтави з’їхалися сотні  творчих колективів з Сумської Харківської та Полтавської області,  щоб взяти участь в V турі ІІІ Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance – 2017», який проходив в концертному залі палаці  дозвілля «Листопад».

Творчий конкурс проходив в наступних хореографічний номінаціях:  класичний танець,  східний танець,  народний танець, народна стилізація, сучасний танець (джаз, модерн, контемпорарі та інші), вуличний танець (хіп-хоп, джаз-фанк, брейк-данс та інші),

естрадний танець,  естрадно-спортивний танець, спортивно-бальний танець.

До складу суддівської колегії, що оцінювала майстерність учасників,  входили відомі українські хореографи та  громадські діячі. Очолював суддівську колегію відомий танцюрист, хореограф та  телеведучий Влад Яма.

Участь в цьому престижному змаганні взяв і    танцювальний  колектив з Глобине – «Сузіря»  під керівництвом Сергія Рибальченко. Приймаючи участь в номінації «народний танець»,  наші «сузірчата»,  серед 38 інших колективів,  зуміли стати найкращими  та здобути звання «Золотого чемпіона». А заодно,  і право на  виступ у фіналі ІІІ Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance – 2017», який відбудеться  19 травня 2017 року в м. Києві. До речі,  призовий фонд  фіналу змагань становить 100 тисяч гривень.

Юні глобинці вразили своїм виступом голову  суддів  цього творчого змагання Влада  Яму та отримали від нього запрошення і путівку на поїздку до Болгарії для участі в міжнародному фестивалі «Art Summer Fest», який проходитиме влітку з 21 по 29  червня 2017 року.

Отже,  юні таланти з Глобине вдало розпочали свої виступи в цьому році   та добавили ще одну  успішну  перемогу і нагороди до своїх творчих здобутків. Побажаємо ж їм подальших успіхів  та нових здобутків і  перемог!

alt

Палац дозвілля "Листопад" в м. Полтаві, де проходив 25 лютого 2017 року V тур ІІІ Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance – 2017»  в якому приймали участь і юні танцюристи з Глобине

alt

alt

Чемпіонські здобутки колективу "Сузіря" 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада