1 2 3
Проведено перше засідання конкурсної комісії Друкувати Написати листа
Понеділок, 27 лютого 2017 12:06


24 лютого 2017 року в приміщенні Глобинської міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників закладів культури та художнього персоналу. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», 13.01.2017 року було оголошено конкурс на заміщення вакантних посад керівників та художнього персоналу закладів культури Глобинської громади. Протягом місяця усі бажаючі змогли подати документи для участі в цьому конкурсі.

Конкурсна комісія, утворена наказом начальника органу управління закладів культури (відділ культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради). Відповідно до законодавства, рішенням  комісії головою конкурсної комісії одноголосно обрано  Шайногу Олександра Григоровича, начальника відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради. Комісією розглянуто подані кандидатами документи, обговорено рекомендації та вирішено допустити до участі в конкурсі всіх кандидатів. Датою проведення другого засідання конкурсної комісії ( співбесіда з кандидатами на зайняття посад та презентація кандидатами проектів розвитку закладів культури на 1 та 5 років) визначено 13 березня 2017 року об 10-00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На засіданні комісії мають право бути присутніми представники засобів масової інформації та громадськості. 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада