Оголошення Друкувати Написати листа
П'ятниця, 24 лютого 2017 11:47

До відома жителів Глобинської громади!

Глобинською  міською радою оголошується прийом заявок від зареєстрованих об'єднань громадян на включення до складу Конкурсної комісії на визначення кращих громадських ініціатив. Прийом заявок здійснюється з 6 по 20 березня 2017 року.

Прийом анкет Проектів за Програмою муніципальної підтримки ініціатив громадян буде здійснюватися з 24 березня по 19 травня 2017 року.

Ознайомитись із Програмою муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2017 рік та отримати консультацію щодо подачі заявки до Конкурсної комісії та на сам конкурс можна на сайті Глобинської міської ради або у відділі соціально-економічного розвитку та інвестицій виконкому міської ради за адресою: вул. Травнева,4, тел.: 24-4-04.