1 2 3
Розглянули важливі питання Друкувати Написати листа
Четвер, 23 лютого 2017 11:54

22 лютого 2016 року в залі засідань виконкому Глобинської міської ради відбулося засідання виконавчого  комітету   міської ради. Проводив засідання виконкому міський голова Станіслав Джусь.  Було розглянуто цілий ряд важливих питань з життєдіяльності Глобинської громади, розглянуто заяви та звернення  жителів міста та сіл громади. Серед них – про стан пасажирських перевезень на території Глобинської міської об’єднаної громади, про використання в 2017 років коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, про організацію оплачуваних громадських робіт на території Глобинської міської ради на 2017 рік, про затвердження  Плану інвентаризації  та паспортизації об’єктів благоустрою  населених  пунктів Глобинської міської ради на 2017 рік, виділення одноразової грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади та інші. Всього цього дня на порядок денний  роботи виконавчого комітеті було винесено та розглянуто 28 питань.

Чимало уваги було приділено   питанню про стан пасажирських перевезень на території Глобинської міської об’єднаної громади. Доповідач  заступник міського голови  Олександр Артюшенко  відмітив, що на жаль, останнім часом до міської ради стали надходити звернення з приводу технічного та санітарного стану транспортних засобів – автобусів, що використовуються  при перевезенні пасажирів в місті Глобине та дотримання ними графіку руху. Тож,   на це буде звернуто увагу перевізника, що здійснює перевезення пасажирів у нашому місті – ТОВ «Агенство  розвитку міста». В той же час,  як позитив,   в нашому місті ми змогли зберегти    автобусні маршрутні перевезення  в той час як в інших райцентрах нашої області  їх жителі забули про існування таких перевезень. До цього часу в нас діють маршрути №1, 2, 4 та 5. В цьому році в липні закінчується термін дії договору на перевезення. Тож є необхідність в проведенні нового конкрусу на перевезення  пасажирів по нашому місту.

В той же час,  присутні на засіданні сільські старости переймалися питаннями забезпечення перевезення пасажирів та транспортного сполучення сільських населених пунктів з центром громади. Особливо це питання гостро стоїть по селу Бориси. Даючи відповідь на ці питання,  і міський голова Станіслав Джусь,  і доповідач з цього питання - Олександр Артюшенко, звернули увагу, що в даний час це питання не відноситься до компетенції Глобинської міської ради,  як органу самоврядування, а знаходиться у віданні Глобинської районної державної адміністрації. Саме вони повинні перейматися питаннями забезпечення міжміського перевезення  пасажирів. Міська рада зверталася з проханнями організувати тендери на перевезення пасажирів до райцентру, однак, це питання не вирішується. «Взагалі це нонсенс, - відмітив міський голова Станіслав Джусь,- ми маємо об’єднану громаду, а законодавці до цього часу не надали нам повноважень самим вирішувати питання транспортного сполучення сіл громади з її адміністративним центром. Тому, зустрічаючись вже в найближчі дні з представниками уряду та Верховної Ради України я обов’язково зверну на це увагу. Будемо прохати пришвидшити прийняття відповідних законів та нормативних актів і на Асоціації міст України та інших форумах. Вони нам конче необхідні. Тому, що лише громади на місцях самі можуть ефективно вирішувати свої проблеми,  а не хтось за них. Тим більше, якщо ці хтось часто переймаються зовсім не тим, що потрібно  для справи та громади».

Керуюча справами міськвиконкому Наталія Четверікова надала інформацію щодо необхідності створення міської робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, ознайомила присутніх з положенням про міську робочу групу  по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, її повноваженнями та складом групи. З даного питання було прийнято відповідне рішення.

Серед інших питань, що викликали жваве обговорення керівництва та членів міськвиконкому було питання  необхідності встановлення зупинки громадського транспорту в с. Новомосковське. Адже там  школярі змушені чекати шкільного автобуса за будь-якої погоди,   не маючи змоги десь сховатися від дощу, снігу чи поривів вітру. Тож, вивчити це питання і вирішити його по суті, можливо,  шляхом ремонту однієї із  раніше демонтованих  в місті Глобине зупинок громадського транспорту, під час їх заміни на нові, зобов’язано керівника комунального підприємства  Володимира Карабута та начальника відділу освіти міськвиконкому Олександра Іванченка.

Чимало питань та пропозицій  визвало і звернення до присутніх члена виконкому Світлани Романенко, щодо необхідності вирішення питання щодо руху транспорту, яким батьки підвозять малюків до дитячого садка №4 в м. Глобине.  Активний та швидкісний рух автотранспорту   до дитсадка,  в часі збігається з рухом школярів до школи, розміщеної поруч. Тож, є чимало проблем для безпеки учнів. А тому це питання теж потребує свого вивчення та прийняття рішення, яке б змогло якимсь чином вирішити наявну проблему.

Слід відмітити, що цього дня було розглянуто 39 звернень жителів Глобинської громади про надання  матеріальної допомоги в зв’язку з тяжкими захворюваннями, скрутним матеріальним становищем та іншими обставинами. При цьому, 36 звернень задоволено та прийнято рішення про надання матеріальної допомоги, а 3 жителям громади відмовлено в зв’язку з відсутністю достатніх підстав для надання такої допомоги.

alt

alt

Під час проведення засідання виконкому Глобинської міської ради 22 лютого 2016 року


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада