1 2 3
Урочистий захід до героїчних подій на Майдані Друкувати Написати листа
Середа, 22 лютого 2017 16:00

Подіям   трирічної давнини, коли на Київському Майдані вирішувалась те, яким бути майбутньому України, коли влада виступила проти власного народу та з допомогою сили, намагалась в крові задушити супротив незламних майданців, - приурочено   було виховний захід, який відбувся 20 лютого 2016 року в Глобинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4.

Цього дня в коридорі школи зібралися учні, педагоги та запрошені гості, щоб разом згадати ті неспокійні та тривожні дні, коли в період з листопада 2013 року по лютий 2014 року представники з  усіх куточків України в Києві сказали своє рішуче «ні» злочинній владі Януковича.

Як розпочалися,  і як в подальшому розгорталися події на Майдані в Києві, в інших містах України,  в цікавій формі із застосуванням сучасних технічних засобів розповів вчитель історії  цієї школи Валерій Клусович. Його розповідь доповнювали  виступи учнів школи  та запрошених для участі в заході гостей, зокрема,  учасників подій на Майдані, волонтерів, учасників бойових дій  в зоні проведення АТО.

До присутніх на урочистому виховному заході звернувся, також,  і Глобинський міський голова  Станіслав Джусь, який   брав участь в проведенні цього заходу. «Ми повинні пам’ятати, якою цінною дістався вибір на гідне та достойне життя в незалежній та вільній державі Україні, - відмітив міський голова у своєму зверненні до присутніх на урочистому заході, - ми повинні завжди пам’ятати тих, хто віддав найдорожче - своє життя за наше краще майбутнє. Хай пам'ять про загиблих Героїв Небесної Сотні, тисяч воїнів-українців, які стали на захист своєї Вітчизни,  згуртовує нас та надає   сил і енергії для розбудови могутньої та незалежної України».

alt

alt

alt

alt

alt

Фрагменти з проведення виховного заходу в Глобинській ЗОШ І-ІІ ступенів №4
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада