1 2 3
Події в Глобине стали поштовхом до створення ТСК у Верховній Раді України Друкувати Написати листа
Середа, 22 лютого 2017 10:40

Ситуація,  коли львівське сміття дісталось Глобинщини,  не залишила байдужим до цієї події народного депутата України Сергія Капліна, уродженця с.Опришок  нашої громади, лідера соціал-демократичної партії України ( колишньої - Політичної партії  «Партія простих людей Сергія  Капліна»).  Він знайшов час, відклавши всі свої  важливі справи, щоб особисто ввечорі 21 лютого 2017 року прибути до   Глобиного та безпосередньо на місці з’ясувати стан справ.

Слід відзначити, що цей факт не на жарт стурбував  народного депутата  про, що він відверто та емоційно заявив   знімальним групам з українського телебачення, які теж цього вечора прибули до міста Глобине, дізнавшись про таку подію. Зокрема, Сергій Каплін, відзначив, що  не може миритися з таким станом речей, коли в результаті неефективної роботи львівської міської влади,  страждають інші регіони України. Адже це вже   нахабство - привезти сміття зі Львова під вікна його  рідних, його земляків, його мами (мама нардепа – Ольга Миколаївна проживає в с. Опришки, що розміщується неподалік міста Глобине). Тож, влада Львова повинна відповісти за свої безсоромні дії.

Цього ж дня,  за ініціативою народного депутат Сергія Капліна,  на сайті Верховної Ради України було зареєстровано Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо перевірки фактів нелегального вивезення сміття із міста Львова на сміттєзвалища інших міст.

Знаходячись під враженням подій, що сталися в місті Глобине, після особисто побаченого ним львівського сміття на Глобинському міському сміттєзвалищі  та спілкування з Глобинським міським головою Станіславом Джусем, жителями міста Глобине і своїми однопартійцями з Глобинського району народний депутат Сергій Каплін написав  своїй сторінці в Facebook:

«Мешканці Глобиного, що на Полтавщині, покликали мене по допомогу. Днями їм підкинули 5 вантажівок львівського сміття. Мені показали речові докази походження цього непотребу: чеки з львівських магазинів, викинуті львівські газети, навіть рекламні буклети львівської «Самопомочі» і Садового. Хоч оця кочівля відходів – це вже найкраща реклама їхньої діяльності. Глобинці вирішили почати пакувати чуже сміття, щоб відправити назад депутатам «Самопомочі» та їхньому мерові. Готові навіть відіслати за домашніми адресами. Нехай навчаються не смітити по всій Україні, а потім очолюють міста і пробують керувати країною!»

Пізніше додав: «Це війна із львівським нелегальним сміттям. І перший наш крок – об’єктивне розслідування. Зареєстрував сьогодні парламентську ТСК щодо фактів незаконного вивезення львівських відходів на сміттєзвалища інших міст».

alt

alt

alt

Народний депутат України Сергій Каплін, Глобинський міський голова Станіслав Джусь, жителі міста та прибулі гості з телебачення  під час перебування на території Глобинського сміттєзвалища

alt

Народний депутат Сергій Каплін знайшов час щоб поспілкуватися і з керівниками Глобинської громади та ККП м. Глобине

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада