1 2 3
Старости Глобинської громади підвищують свій освітній рівень Друкувати Написати листа
Вівторок, 21 лютого 2017 19:52

Успіх будь-якої справи у значній мірі залежить від того, хто її виконуватиме. Тому питання фаховості, професіоналізму та компетентності працівників є завжди пріоритетним  у діяльності установ, організацій.

У період з 13 по 17 лютого 2017 року виконуючі обов’язки старост  Глобинської громади Станіслав Живолуп, Ольга Козіна та Тетяна Садлівська підвищували кваліфікацію за професійною програмою у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Введення посад старост є новацією в системі органів місцевого самоврядування, тому навчання саме цієї категорії осіб було надзвичайно актуальним. Особливо зараз, коли  сільські   старости в об’єднаних громадах отримали чіткий статус та коло своїх повноважень. Адже, 9 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла  Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища)».

Цей законопроект  чітко визначає статус старости шляхом визначення просторових меж його діяльності, кола повноважень, підстав та порядку дострокового припинення повноважень, гарантій діяльності тощо.

Зокрема, в чинне законодавство вводиться поняття «старостинський округ», межі якого співпадають з межами території юрисдикції рад тих громад, які об’єдналися. Цим запроваджується повсюдність інституту старост в межах об’єднаної територіальної громади, що є гарантією захисту прав та інтересів жителів всіх сіл та селищ.

Ділячись враженнями від перебування на навчанні в м. Полтаві   старости глобинської громади відверто визнають, що багато чого цінного для себе дізнались та здобули в результаті навчання. Тепер свої знання  вони  намагатимуться використовувати в   практичній повсякденній діяльності на благо розвитку та розбудови  громади, захисту інтересів громадян.

У березні запланована друга сесія за професійною програмою, по закінченні якої вказані посадові особи мають отримати  відповідні свідоцтва.

alt

Сільські старости Глобинської громади: Станіслав Живолуп, Тетяна Садлівська та Ольга Козіна під час проходження курсів перепідготовки в м.Полтаві 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада