ПОВІДОМЛЕННЯ ГЛОБИНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ Друкувати Написати листа
Понеділок, 20 лютого 2017 14:57

Керуючись ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», скликаю 18  сесію Глобинської міської  ради І скликання 2 березня 2017 року  о 10.00  в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про затвердження Положення про призначення стипендії міського голови обдарованим дітям навчальних закладів Глобинської міської ради.
  2. Про створення навчально-виховних комплексів.
  3. Про внесення змін до Статуту Пирогівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  4. Про оформлення права комунальної власності будівель ФАПів, що розташовані на території громади та знаходиться на балансі Глобинської міської ради.
  5. Про передачу з балансу Глобинської  міської  ради на баланс ККП м. Глобине вуличного освітлення та проектно технічної документації до нього.
  6. Про передачу в користування на умовах оренди Глобинському районному відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції частини приміщення адміністративної будівлі за адресою вул. Центральна, 120, м. Глобине Глобинської міської ради.
  7. Про затвердження Програми розвитку системи цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2017-2021 роки.
  8. Про внесення змін до структури та чисельності апарату Глобинської міської ради та її виконавчих органів.
  9. Про затвердження програми зайнятості населення на 2017 рік.
  10. Про внесення змін і доповнень до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2017 рік.
  11. Про передачу міжбюджетних трансфертів.

14.  Про внесення змін і доповнень до бюджету Глобинської міської ради на 2017 рік.

15.  Земельні питання.

Глобинський міський голова  Станіслав Джусь