1 2 3
Вшанували Героїв Майдану Друкувати Написати листа
Понеділок, 20 лютого 2017 11:52

20 лютого 2017 року  з 10 години ранку в Свято-Михайлівському сквері  центрі міста Глобине відбулися   урочисті заходи з нагоди відзначення   Дня Героїв  Небесної  Сотні.

Цього сонячного зимового дня  біля пам’ятника Захисникам Вітчизни зібралися не лише працівники  державних установ та управлінь, працівники органів місцевого самоврядування,  а й  інші жителі міста Глобине, яким не байдужі події  трирічної давності, що змінили хід української історії. Приємно було бачити серед них і молодь,  і сивочолих ветеранів.

Зі звучання гімну України розпочинаються урочисті заходи. Потім до присутніх по черзі звертаються керівники району: голова Глобинської районної ради Володимир Сьомін і в.о. голови Глобинської районної державної адміністрації Володимир Молодчин, Глобинський міський голова Станіслав Джусь, заступник військового комісара  Сергій Коваленко.

Всі вони відзначають величезне значення тих подій,  що відбулися в листопаді 2013-лютому 2014 року на київському Майдані. Адже,  саме там український народ виборов та захистив  ідеали демократії, відстояв  права і свободи людини та вільне європейське майбутнє України.

Зокрема, міський голова Станіслав Джусь в своїй промові відзначив, що «в  ці лютневі дні ми вшановуємо та віддаємо належну данину пам’яті тим, хто  відстоюючи  права українського народу на демократичний європейський вибір, права і свободи   вийшов на мирний протест,  тих, кого не зміг зламати   режим   Віктора Януковича.  Кращі з кращих синів та доньок України  в ті трагічні   лютневі дні Революції Гідності 2014 року  віддали своє життя за свою країну, за її майбутнє, за кращу долю для нас усіх… Наше головне завдання сьогодні – боронити незалежність України, захистити її від загрози російського агресора та продовжити справу, за яку віддала своє життя  Небесна Сотня!»

Отець Іона відправив молебень по всім безвинно убієнним режимом  Януковича Героях Небесної Сотні.  Хвилиною мовчання присутні  вшанували пам'ять полеглих Героїв. До підніжжя пам’ятника Захисникам Вітчизни присутні учасники заходу несуть квіти, ставляють запалені лампадки, вогники яких нагадують всім про високий  дух Небесної Сотні. Героїв, які стали  сучасними символами боротьби нашого народу за незалежність, прикладом самопожертви заради майбутнього України, мужності, патріотизму та непохитності у відстоюванні своїх переконань.

Подвиг Героїв переконує, що лише об’єднавшись навколо спільних цінностей та ідеалів  задля розбудови сильної української держави ми зможемо перемогти будь-якого ворога!

alt

alt

alt

alt

alt

Учасники урочистого заходу

alt

Виступ голови Глобинської районної ради Володимира Сьоміна

alt

Під час виступу Глобинського міського голови Станіслава Джуся

alt

"Ми не повинні боятися ворога, в єдності і рішучості наша сила",  - такий  був лейтмотив виступу заступника військового комісара Глобиського району Сергія Коваленка

alt

Молебень по загиблих Героях Небесної Сотні

alt

Квіти та запалені свічки на пошану та вічную память героїв


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада