1 2 3
Про свято, спорт та дозвілля, або як святкувала Бабичівка День села Друкувати Написати листа
Понеділок, 03 жовтня 2016 14:59

1 жовтня 2016 року в  с. Бабичівка Глобинської громади  відзначили свій День села. Цього дня жителі села поспішали   швидше повирішувати всі свої домашні справи, а у селян їх завжди дуже багато, та вирушити до центру села, де сьогодні було їх свято – Свято села.

Поблизу магазину розмістилися палатки із зручними столиками, щоб жителі села могли зустрітися та поспілкуватися,  відпочивши в холодку. Тут же,  поряд, розмістилися атракціони з батутами, гірками для дітей, тиром для молоді, де можна було позмагатися в стрільбі з пневматичної гвинтівки. Таке в селі не часто побачиш, тож, малеча і просила батьків  дозволити уволю пострибати чи поспускатися з гірки.

Молодь села та численні вболівальники зібралися на сільському стадіоні, де проходили змагання з футболу  між різними віковими групами та командами з жителів села, а також чимало уваги було прикуто до змагань з амрестлінгу.  Будь-хто бажаючий міг взяти участь в цих змаганнях. Учасники ділились за ваговою категорією  на три групи: до 65 кг.; до 85 кг. та за 85 кг.

До речі, організацією спортивних змагань  займався інструктор зі спорту Віталій Мазур. Це нова посада на селі. Сільська молодь тягнеться до спорту, до заняття фізичної культурою. Але цю справу потрібно,  щоб хтось організовував та проводив. Тоді   й з’являтимуться    чемпіони – вихідці із сільської місцевості. Це  альтернатива пияцтву та іншим шкідливим звичкам та  дієвий стимул для  здорового способу життя.  І що це так свідчить хоча б уже і той факт, що в змаганнях на  святкуванні Дня міста Глобине 24 вересня 2016 року переможцем з а амрестлінгу у найважчій категорії став житель села Бабичівки – Сергій Скапа.

Саме виходячи з цих міркувань – про створення умов для розвитку спорту та фізичної культури на селі,  депутати Глобинської міської ради прийняли рішення про введення посад спортивних інструкторів в сільській місцевості громади. Це перший крок в напрямку розвитку спорту на селі. Наступними кроками буде створення мережі спортивних майданчиків із сучасним обладнанням,   тренажерних залів в клубах, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних залів навчальних закладів, проведення загальногромадських змагань та чемпіонатів з різних видів спорту, надання сприяння талановитим юним спортсменам із сільської місцевості для участі в змаганнях, залучення молоді сіл до занять в різних секціях дитячої юнацької спортивної школи.

Цього ж дня в змаганнях із амрестлінгу на святкуванні Дня села Бабичівки у «найважкій» категорії за 85 кг. перемогу здобув  вже визнаний «авторитет» з амрестлінгу Сергій Скапа, а у вазі від 65 до 85 кг. переможцем виявився   інструктор зі спорту Віталій Мазур, який  активно займається спортом та фізичними вправами. Нагороди призерам та переможцям змагань з амрестлінгу вручали Глобинський міський голова Станіслав Джусь та в.о. Бабичівського сільського голови Станіслав Живолуп. Переможці змагань отримали, також, і грошові винагороди.

Не менш запекла  боротьба точилася   на футбольному полі сільського стадіону. Підтримувані  вболівальниками,   футболісти намагалися обов’язково здобути перемогу та вийти до фіналу. Тож,  не звертали  увагу на часті   падіння та  синці, які здобували в азарті спортивної боротьби.

В  сільському клубі відбулася  урочиста частина з нагоди Дня села та святковий концерт. Жителів села з їх святом привітав   голова Глобинської громади Станіслав Джусь.

Свято вдалося на славу. Сільські трударі вміють добре працювати та гарно відпочивати. А ще й на такий день, який є своєрідним Днем народження села.


alt

alt

alt

alt

Фрагменти з проведення змагань з амрестлінгу під час відзначення Дня села Бабичівки

alt

На сільському стадіоні

alt

alt

alt

Глобинський міський голова Станіслав Джусь та в.о. Бабичівського сільського голови Станіслав Живолуп проводять вручення нагород переможцям та призерам змагань з амреслінгу

alt

Абсолютний переможець змагань з амреслінгу в Глобинській громаді - місцевий житель Сергій  Скапа

alt

Знімок на згадку переможців замагань з амреслінгу з керівниками громади

alt

Атракціони в с. Бабичівці

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Comments  

 
0 #1 Мазур Виталий Понеділок, 03 жовтня 2016
В категории до 65кг отримав перемогу Продан Дмитро !
Цитувати
 

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада