The News
Всі на новорічні гуляння «Ніч новорічна – казкова , велична!» . PDF Друкувати Написати листа
Субота, 29 грудня 2012 10:52

дед мороз и снегурка дурка

Шановні глобинці та гості міста !

Глобинська міська рада запрошує вас до  головної ялинки міста (біля  готелю «На висоті»)  на новорічні гуляння «Ніч новорічна – казкова , велична!» .

Чекаємо на вас з  00 год. 30 хв. 1 січня 2013 року!
О 1 год. – святковий феєрверк.

До зустрічі у новому році!

LAST_UPDATED2

Відкриття головної ялинки та театралізоване дійство PDF Друкувати Написати листа
Субота, 29 грудня 2012 09:29

Станіслав Джусь у хороводі з малечеюСтаніслав Джусь разом з Дідом Морозом28 грудня урочистим відкриттям головної ялинки  розпочались новорічно різдвяні свята у місті Глобине. Театралізоване дійство з піснями та іграми   додало святкового настрою глобинчанам. Щирі вітання від міського голови Станіслава Джуся плавно перейшли у веселі новорічні розваги. Міський голова особистим прикладом, завзято запрошував дітей та дорослих до веселих новорічних хороводів.

Сердечні привітання Глобинського міського голови з Новим 2013 роком! PDF Друкувати Написати листа
Субота, 29 грудня 2012 09:10

открытка новый год 2013Дорогі земляки !

Сердечно вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим! У ці передсвяткові дні наші серця наповнюються знайомим з дитинства чарівним очікуванням чудес. Незалежно від віку, професії, статі – кожен вірить в чудо , сподівається, що у новому році буде краще, комфортніше, надійніше. Так і повинно бути.

Зустрічаючи Новий рік та Різдво Христове побажаємо один одному любові і віри. Віри в себе і процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче і найцінніше – любов і тепло наших сердець  і турботу нашим близьким, щоб у новому році щасливих людей стало більше.

Хай ростуть здоровими наші діти, нехай ще довго діляться з нами своєю мудрістю наші батьки, нехай робота буде цікавою та гідно оцінюється, нехай щастя поселиться в наших домівках. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, здійснення всіх ваших мрій і сподівань.

Добра вам , удачі і благополуччя.

Глобинський міський голова             Станіслав Джусь

LAST_UPDATED2

Весняна толока PDF Друкувати Написати листа

19 квітня жителі Глобиного дружно підтримали Указ Президента України про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою. Вони старанно попрацювали і впорядковували стадіон "Старт", парк біля пам'ятника Загиблим воїнам на інші території нашого міста. Доклали чимало зусиль у наведенні порядку працівники "ККП м.Глобине", міської ради, районноъ державноъ адміністрації, районної ради, управління праці та соціального захисту населення, Глобинського видавництва "Поліграфсервіс" та інші. Чистота і порядок в нашому місті залежить від бажання кожногоз нас їх підтримувати

Я радий вітати Вас на веб-сайті виконавчого комітету Глобинської міської ради. Сподіваюся, що вас зацікавить інформація про історію і сьогодення нашого прекрасного козацького міста, яку ви зможете отримати на сторінках нашого сайту.
Глобине не просто районий центр, який  відомий не лише в області, а й далеко за її межами завдяки продукції своїх промислових підприємств. Це місто із самобутніми традиціями і культурою, місто, славне прекрасними працьовитими людьми,які завжди були і є його гордістю.
Саме завдяки своїм мешканцям Глобине живе, розбудовується, стабільно працюють підприємства, розвивається сфера торгівлі і побуту, освіта, культура і спорт.
Пишаємося ми і своїми людьми, які щорічно привозять до рідного міста найвищі нагороди з спортивних та творчих змагань. Але головним є те, що в характері міста — постійне новаторство, проторення нових шляхів у будь-яких сферах, і у економічному,і у суспільному житті. Тому і звучить Глобине на теренах нашої країни високою мажорною нотою.

Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>