ПОВІДОМЛЕННЯ ГЛОБИНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ Друкувати Написати листа
Середа, 15 липня 2015 15:56

Керуючись ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликаю 55  сесію Глобинської міської ради 6 скликання 21  липня  2015 року о 15.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про схвалення проекту рішення Глобинської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад»
  2. Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Глобинської міської ради на 2015 рік.
  3. Про внесення змін і доповнень до міського бюджету на 2015 рік.
  4. Про затвердження акту прийняття – передачі вуличного освітлення у м. Глобине від ЗТП 1415 по вул. Воровського , Героїв Краснодону з балансу Глобинської міської ради на баланс ККП м.Глобине.
  5. Про передачу у повне господарське відання  з балансу з балансу Глобинської міської ради на баланс ККП м.Глобине тракторного причіпу 2ПТФ-4.
  6. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Глобине квартири №1  у житловому будинку № 14 по вул. Челюскіна в м. Глобине.
  7. Про розгляд звернень юридичних та фізичних осіб щодо вирішення земельних питань.

Різне.

Міський голова                                   Джусь С.В.